تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

کاربرد انواع ناخن مصنوعی ساده

کاربرد انواع ناخن مصنوعی ساده

کاربرد انواع ناخن مصنوعی ساده

برای افرادی که از لاک های ناخن و ناخن کوتاه و شکننده خود خسته شده اند اما دنبال تنوع هستند، ناخن مصنوعی یکی از بهترین گزینه ها، برای آراستن ناخن است. خوبی این ناخن ها در موقتی بودن آن است و خانم هایی که امکان کاشت ناخن را ندارند و به موادی که برای کاشت ناخن بکار می رود حساسیت دارند، می توانند برای مجالس و جشن ها از انواع ناخن مصنوعی ساده و طرح دار برای چند ساعت استفاده کنند و سپس آن ها را بردارند. رزرواسیون آنلاین بیونا مقاله ای را در این زمینه برای شما مخاطبان آماده کرده است.

 تاریخچه ناخن مصنوعی

تاریخچه استفاده از این ناخن ها به قرن 19 بر میگردد، زمانی که یونانی ها از پوست پسته به عنوان ابزاری برای زیباتر کردن ظاهر ناخنشان استفاده می کردند. اما ثبت اختراع اولین ناخن مصنوعی متعلق به سال 1954 در کالیفرنیا می باشد که ناخن یک دندانپزشک در محل کار آسیب دید و از مواد شیمیایی به عنوان جایگزینی برای ناخن خود استفاده کرد و چون در این کار موفق بود، تصمیم گرفت با آزمون و خطا و تست مواد مختلف اختراع خود را تکمیل کند و ناخن مصنوعی را وارد بازار کند. مزیت این ناخن ها در این بود که بدون صدمه رساندن، به ناخن طبیعی می چسبید و به آسانی جدا می شد. برای دانستن مزایای بیشتر این نوع ناخن ها ادامه مطالب مقاله رزرواسیون بیونا را دنبال کنید.

مزایای انواع ناخن مصنوعی ساده

همچنان که اشاره شد، سادگی استفاده از این ناخن ها و اینکه فرد به سادگی در هر زمان میتواند به سرعت ناخن ها را بچسباند یا آن ها را جدا کند، باعث شده خانم هایی که می خواهند برای مدت کوتاهی ناخنِ با استحکام و زیبا داشته باشند، ناخن مصنوعی را به کاشت ناخن ترجیح دهند. البته از مهم ترین مزایای استفاده از انواع ناخن مصنوعی ساده، امکان چسباندن و برداشتن آنها توسط خود شخص در خانه بدون نیاز به مهارت خاص و ابزار های حرفه ای است.

سامانه رزرواسیون بیونا

ناخن مصنوعی بی رنگ

ناخن مصنوعیِ بی رنگ از انواع ناخن مصنوعی ساده به شمار می آید که یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خانم هاست. زیرا می توانند بر اساس لباس  و آرایشی که دارند لاک رنگ دلخواه خود را بر روی این ناخن ها بزنند و طرح های مورد علاقه شان را روی پیاده کنند. این نوع ناخن های مصنوعی هم از لحاظ شکل و هم از لحاظ جنس انواع مختلفی دارند. ناخن های مصنوعی بی رنگ می توانند نوک گرد، نوک تیز و کوتاه یا بلند باشند. و از نظر جنس، مدل پلاستیکی، سیلیکونی و ژله ای آن ها، در بازار با قیمت های مختلف موجود است. 

ناخن مصنوعی طرح دار

در حال حاضر طرح های متنوعی از انواع ناخن مصنوعی ساده در بازار موجود است که افراد با سلیقه های مختلف می توانند به راحتی از بین آن ها گزینه های مناسبی برای خود بیابند. ناخن مصنوعی با طرح مناسب فصل یکی از رایج ترین دسته بندی های ناخن مصنوعی است که عموما نقش های همه پسند و زیبایی دارد و المان های فصل روی ناخن ها طراحی می شود. برای مثال در طرح های مربوط  به فصل پاییز، بیشتر رنگ های نارنجی، زرد و قهوه ای و طرح های برگ روی ناخن های مصنوعی دیده می شود. با این حال افرادی که به دنبال طرح های ساده هستند بهتر است از ناخن مصنوعی فرنچ استفاده کنند که در آن رنگ سفید و رنگ خود ناخن بکار رفته است، بنابراین با وجود سادگی همواره محبوب است.

فرم ناخن مصنوعی متناسب با دست خود را تشخیص دهید

اگر علاقمند باشید تا از انواع ناخن مصنوعی ساده و بدون طرح خاصی استفاده کنید، باید بیشتر به فرم و شکل ناخن های مصنوعی دقت کنید و فرم مناسب با دست خود را انتخاب کنید. ناخن مصنوعی صاف از پرکاربرد ترین ناخن هاست زیرا شکل طبیعی تری دارد و محافظت از آن آسان تر است. ناخن مصنوعی با نوک تیز متفاوت تر از شکل طبیعی ناخن است و برای اجرای طرح های هنری و خاص معمولا از این فرم استفاده می شود. فرم ناخن بیضی ظاهر ظریف و ساده ای داشته و ماندگاری آن ها طولانی تر است. در ضمن در انتخاب ناخن مصنوعی اندازه طول و عرض آن را نیز در نظر گرفته و اندازه متناسب با ناخن طبیعی خود را تهیه کنید.

نظرات

درج نظر