تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

مشاوره پوست و مو آنلاین

مشاوره پوست و مو آنلاین

مشاوره پوست و مو آنلاین

پوست و مو جزء مهم ترین اعضای بدن هستند که در زیبایی ظاهری افراد بسیار تاثیر گذار است. برای اینکه روی پوست چین و چروک دیرتر ظاهر شود و شادابی لازم را داشته باشد و در مورد مو برای این که ریزش مو وجود نداشته باشد و پرپشت و زیبا باشد، در طول روز باید برای آنها برنامه ریزی داشته باشید. مشاوره پوست و مو آنلاین می تواند اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهد که برایتان مفید باشد. برای یافتن مشاوره پوست و مو آنلاین مناسب می توانید از سامانه رزرواسیون آنلاین بیونا کمک بگیرید.

روش های مراقبت ساده اما موثر

روال مراقبت از پوست خود را پیچیده نکنید و از روش های ساده اما موثر استفاده کنید. برای مراقبت از پوست، هرچه از موارد کمتری استفاده کنید، بهتر است. اگر بیش از حد از محصولات ضد پیری استفاده کنید یا اینکه از چندین محصول ضد پیری همزمان استفاده کنید، می تواند آثار منفی روی پوست تان داشته باشد. در عوض اصول اولیه مراقبت از پوست را رعایت کنید. یعنی در طول روز به طور مرتب از ضد آفتاب، یک پاک کننده ملایم و مرطوب کننده استفاده کنید. پس داشتن یک روتین مراقبت از پوست در صبح و شب روش مناسبی برای مراقبت از پوستتان است. مشاوره پوست و مو آنلاین در این زمینه هم می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیارتان بگذارد.

از تخت های برنزه کننده استفاده نکنید

استفاده از تخت های برنزه کننده به هیچ وجه توصیه نمی شود. تخت های برنزه کننده همانند خورشید اشعه ماوراء بنفش که بسیار برای پوست بدن مضر است، منتشر می کنند که باعث سرطان پوست می شود. اگر بخواهیم کمی دقیق تر برایتان شرح دهیم باید بگوییم که یک جلسه برنزه کردن می تواند خطر ابتلا به ملانوما را ۲۰٪، سرطان سلول سنگفرشی را ۶۷٪ و سرطان سلول بازال را ۲۹٪ افزایش دهد. اگر علاقه ی زیادی به برنزه شدن دارید، استفاده از محصولات برنزه کننده بهترین راه است. در صورت استفاده درست از این محصولات، پوستتان برنزه خواهد شد و دیگر پوستتان لکه لکه، نارنجی یا رگه رگه نمی شود. می توانید با استفاده از سامانه رزرواسیون بیونا، از مشاوره پوست و مو آنلاین استفاده کنید.

سامانه رزرواسیون بیونا

روش صحیح شستشوی مو

در شستن صحیح مو، ابتدا باید موهای تان را کاملا با آب گرم خیس کنید. استفاده از آب گرم در مرحله اول، بسیار مهم است چون به باز شدن پوستک ها یا کوتیکول های مو کمک می کند. شستن موها با آب گرم هرگونه آلودگی و مواد اضافی را از روی موهایتان از بین می برد. در ضمن، آب گرم باعث می شود مو و پوست سر چربی نرم کننده را به خوبی جذب کنند. پس قبل از مصرف شامپو حتما موهایتان را با آب گرم کامل خیس کنید. در ضمن استفاده از فیلتری که مواد معدنی خشن و آسیب رسان آب را تصفیه کند، بسیار خوب است. سامانه رزرواسیون آنلاین بیونا در زمینه مو هم می تواند به کمک مشاوره پوست و مو آنلاین، به خوبی راهنمایی تان کند.

مدل بستن موهایتان را هر روز تغییر دهید

اگر مدل بستن مو با گذشت زمان تغییر نکند، باعث به وجود آمدن موخوره و همچنین آشفتگی مو می شود. در نتیجه برای اینکه موهایتان را تقویت کنید، هر روز مدل بستن موهایتان را تغییر دهید. توجه داشته باشید که مدلی را برای بستن مو انتخاب کنید که به بافت مو فشار نیاورد و باعث ضعیف شدن مو نشود. برس کشیدن موها برای زیبایی تارهای مو و پخش کردن چربی در نقاط مختلف پوست سر، کاری روزمره است که باید با برس مناسب انجام شود در غیر این صورت باعث ریزش سریع تارهای مو، موخوره و شکستن بافت مو می شود. هنگام برس کشیدن اگر موهایتان خیس است آن را کاملا خشک کنید و از نوک موها شروع به برس کشیدن کنید. بهتر است از برس های نرم و بالش دار استفاده کنید. برای برس زدن موهایی که گره خورده است می توانید از اسپری نرم کننده و باز کننده گره مو استفاده کنید. سامانه رزرواسیون بیونا این پیشنهاد را می دهد که حتما به مشاوره پوست و مو آنلاین مراجعه کنید.

در انتهای بحث خوب است این نکته مهم را یادآوری کنیم که حتما باید به آن دقت کافی داشته باشید: حتما در انتخاب مشاوره پوست و مو آنلاین تحقیقات کافی را داشته باشید تا مرکز مشاوره ای که با آن در ارتباط هستید استاندارد های لازم را در جهت پاسخگویی به نیازهایتان داشته باشد.

نظرات

درج نظر