تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

مدل موی کوتاه زنانه 2022

مدل موی کوتاه زنانه 2022 از بیونا

مدل موی کوتاه زنانه 2022

 امروزه در دنیای مدرن، موی کوتاه طرفداران زیادی پیدا کرده زیرا موی کوتاه هم جذابیت زیادی به بسیاری از چهره ها می دهد و هم مزایای زیادی دارد. اولا خانم هایی که مدت زیادی است مو های خود را بلند نگه داشته اند، دچار موخوره می شوند که موخوره باعث آسیب دیدن مو می شود و فقط کوتاه کردن مو، راه از بین بردن آن است. دوما داشتن موی کوتاه نیاز به مراقبت زیادی دارد و همچنین آراستن آن ها زمان طولانی تری می طلبد. در این مقاله از سایت رزرواسیون آنلاین بیونا به انواع مدل موی کوتاه زنانه 2022 پرداخته ایم.

 آیا آراستن مو فقط مخصوص مو های بلند است؟

اغلب این تصور غلط وجود دارد که انواع مدل و آرایش مو را فقط می توان برای مو های بلند اجرا کرد اما آرایش موی کوتاه بسیار زیبا و راحت است و ظاهری خاص به شما می دهد. شما می توانید به کمک انواع ابزار ها و اکسسوری ها و حتی ژل ها و اسپری ها، مو های خود را زیباتر کنید. اگر موی کوتاهی دارید و نمی دانید چگونه آنها را آرایش کنید با ادامه مطلب سایت رزرواسیون بیونا همراه باشید تا با انواع مدل موی کوتاه زنانه 2022 آشنا شوید.

بافت مو یکی از انواع مدل موی کوتاه زنانه 2022

بافت مو از مدل های پرطرفدار برای حالت دادن به مو هاست. برخلاف تصور که افراد فکر میکنند بافت، فقط برای مو های بلند مناسب است اما امروزه انواع مختلف بافت ها با تکنیک های مختلف هم برای مو های کوتاه و هم برای مو های بلند وجود دارد. بافت را می توان فقط در کنار سر، پشت سر یا همه قسمت های سر بکار برد. برای صورت های تپل و گرد بافت های اطراف صورت مناسب است و اگر صورت لاغر و کشیده دارید بافت مو هایی که در پشت سر اجرا می شوند را می توانید انتخاب کنید. از انواع مدل های بافت کوتاه می توان به بافت موی فرانسوی، بافت موی هلندی و بافت تیغ ماهی کوتاه اشاره کرد.

سامانه رزرواسیون بیونا

استایل جذاب برای موی کوتاه با باندانا

از دیگر انواع مدل موی کوتاه زنانه 2022 که بسیار آسان و سریع است، مدلهایی است که به کمک باندانا یا دستمال سر اجرا می شوند. این مدل برای دختران جوان بسیار مناسب است و افرادی که می خواهند به سرعت برای یک مهمانی یا دورهمی آماده شوند و ظاهر منحصر به فردی داشته باشند، از باندانا می توانند کمک بگیرند. استفاده از باندانا برای مو های کم پشت و حتی خیلی کوتاه هم مناسب می باشد و ظاهر زیبایی را برای شما خلق میکند. برای مثال به وسیله باندانا می توانید برای مو های کوتاه یک تل زیبا بسازید. یا یکی از مدل های دیگر که به کمک باندانا می توانید روی مو های خود اجرا کنید این است که مو های خود را سشوار بکشید و با برس حالت دهید تا حجم بیشتری بگیرد، سپس با یک باندانا ببندید.

شینیون موی کوتاه

یکی از روش های محبوب آراستن مو شینیون است که اغلب خانم ها برای حضور در مراسمات رسمی و مهمانی ها از انواع مدل های شینیون بهره می گیرند. بسیاری از خانم هایی که موی کوتاه دارند تصور می کنند که شینیون برای موهای آنها وجود ندارد اما امروزه تنوع زیادی برای شینیون مو های کوتاه ایجاد شده و این نوع مدل مو، از انواع مدل موی کوتاه زنانه 2022 به شمار می آید. در مدل شینیون موی کوتاه معمولا مو ها را نمی توان از پشت بست بنابراین مدل های باز و بهره گیری از تاج،  گل و گل سر روی مو ها توصیه می شود.

مدل مو های کوتاه به کمک گیره و اکسسوری

یکی از وسایل و ابزار های پر کاربرد در انواع مدل موی کوتاه زنانه 2022 استفاده از گیره های مختلف است. گیره و اکسسوری مو، مو های کوتاه را زیباتر نشان می دهد و حتی ترکیب این ابزار ها با شینیون میتواند ظاهر متفاوتی به موهایتان بدهد. ریسه مو یکی از انواع اکسسوری های مو است که با سنگ، نگین یا مروارید ساخته می شود. این ریسه ها بسیار مناسب مو های کوتاه تا شانه می باشند و حتی بدون شینیون یا بستن مو هم جلوه زیبایی به مو ها می دهند. گیره های نگین دار نیز در آرایش موی کوتاه کاربرد دارد و می تواند در بغل سر استفاده شوند.

نظرات

درج نظر