تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

مدل موی زنانه کوتاه مناسب صورت مربعی

مدل موی زنانه کوتاه مناسب

مدل موی زنانه کوتاه مناسب صورت مربعی

اگر فرم صورت شما مربعی است، شما باید صورت خود را با موی بلند کشیده تر کنید، بنابراین بیشتر دنبال مدل موی گرد بلند زنانه باشید؛ به این نکته توجه کنید که در کناره های صورت، آرایش مو حتما باید صاف باشد و به شکل ملایم روی کناره های صورت بیاید. از مدل موی زنانه کوتاه بعضی از مدل های لخت و ساده که تا زیر شانه می آیند هم می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. استفاده از مدل موی گرد کوتاه برای صورت مربع شکل بسیار مناسب است و پیشنهاد می شود، چراکه مدل موی گرد زنانه باعث می شود زوایای صورت ملایم تر دیده شوند. خوب است بدانید که چتری های بلند هم می تواند برای صورت های مربعی گزینه مناسبی باشد. البته چتری کم یا موهای کمی که روی صورت بیایند هم می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. همچنین مدل هایی که روی فرق سر پف می کنند و برجسته می شوند هم برای شما انتخاب مناسبی به شمار می آیند. اگر چانه بزرگی دارید، می توانید با آوردن موها به صورت لایه لایه روی صورت کاری کنید که بزرگی چانه تان خیلی مشخص نباشد. برای انتخاب راحت تر مدل موی زنانه کوتاه، با این مقاله از سامانه رزرواسیون آنلاین بیونا همراه باشید.

مدل موی زنانه کوتاه مناسب فرم صورت لوزی

 

اگر صورتی بیضی اما زاویه دار دارید، می توان گفت فرم صورت شما به شکل لوزی است. برای این فرم صورت همه نوع مدل موی کوتاه مانند مدل مو تا شانه زنانه یا مدل حالت دار بلند، می توانند انتخاب مناسبی باشند. همچنین موهای فر با قد متوسط که تا زیر چانه بیاید، انتخاب مناسبی برای شماست. اگر قصد دارید موهای خود را تا سر شانه کوتاه کنید، پیشنهاد می کنیم مدلی را انتخاب کنید که در اطراف قاب صورت کمی لایه لایه دیده شود. همچنین گذاشتن چتری هم می تواند برای صورت لوزی شکل شما مناسب باشد. یادتان باشد باید کاری کنید که استخوان گونه باریک نشان داده شود و پهنای پیشانی و فک را افزایش دهد. توجه کنید که برای مدل موی زنانه کوتاه تا سر شانه اصلا سراغ مدل های خیلی شلوغ و لایه لایه که موها را پرحجم نشان می دهند، نروید. برای آشنایی بیشتر با مدل موی زنانه کوتاه، با سامانه رزرواسیون آنلاین بیونا همراه باشید.

سامانه رزرواسیون بیونا

مدل کوتاهی مو کرنلی

مدل موی کرنلی کوتاه زنانه یکی از مدل های موی زنانه و دخترانه زیبا و جذاب است که طرفداران زیادی دارد. اگر می خواهید مدل موی خود را تغییر دهید، حتما شانس خود را با این مدل موی زنانه برای کوتاهی امتحان کنید و زیبایی موهای خود را چند برابرکنید. مدل کرنلی در اصل پایه انواع مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه است و به همین دلیل دست آرایشگر در انتخاب قد مو و همچنین اندازه موها باز است. این مدل را می توان بهترین مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه تا گردن خطاب کرد. سامانه رزرواسیون بیونا انتخاب این مدل را برای شما توصیه می کند. 

مدل کوتاهی پیکسی بلند

منظور از مدل موی زنانه کوتاه پیکسی، موهای آشفته و فر خورده ریز هستند. مدل موی پیکسی بلند به عنوان یک مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه در دوره زمانی خاصی، بسیار محبوب بود. پیکسی کلاسیک سال گذشته بیشتر محبوب بود، اما امسال این مدل مو کوتاه زنانه کمی تغییرات داشته است. مدل موی پیکسی از جدیدترین مدل موی زنانه کوتاه است که فرمی خاص، متفاوت و زیبا دارد. این مدل موی کوتاه مانند سایر مدل موهای زنانه در انواع مدل های متنوع بلند و کوتاه و خیلی کوتاه و موجود است. در این مدل مو، موها به صورتی کوتاه می شوند که حالتی دراماتیک و شلخته داشته باشد ، همچنین موها از حالت پیکسی معمولی بلندتر هستند و این بلندی باعث می شود تا ظاهر زنان بیشتر حفظ شود. در این مدل موی کوتاه دخترانه یا زنانه ، برش های بلند مو اکثرا در جلوی سر باقی می مانند. که برای آشنایی بیشتر، می توانید این مقاله از سامانه رزرواسیون بیونا را مطالعه کنید. 

مدل موی زنانه کوتاه پیکسی

اگر برای اولین بار است که می خواهید موهایتان را کوتاه کنید، انتخاب این مدل موی زنانه کوتاه می تواند همراه با ریسک باشد زیرا موها برای بلند شدن به زمان زیادی نیاز دارند. درنتیجه بهتر است برای کوتاه کردن موها به این شکل دقت و حساسیت لازم را داشته باشید و همچنین مطمئن شوید که مدل موی کوتاه زنانه انتخابی شما با فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان مطابقت و همخوانی کافی را دارد.

نظرات

درج نظر