تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

ماهیت ناخن مصنوعی

ماهیت ناخن مصنوعی

ماهیت ناخن مصنوعی

ناخن مصنوعی ابزاری است که برای زیبایی ناخن ها از آن استفاده می شود و شبیه به ناخن طبیعی هست که روی ناخن قرار داده می شود و شکل آن را تغییر می دهد. ناخن مصنوعی جنس های مختلفی همانند پلاستیکی ، اکریلیکی و ژلی دارد و در مدل های متنوع ساده و بی رنگ، طرح دار، نگین دار و رنگی موجود  هستند. ناخن های مصنوعی شکل های مختلفی دارند؛ بلند، کوتاه، گرد، نوک تیز، مربعی و ...

ناخن های مصنوعی در بسته های چندتایی تهیه و ارائه می شوند که هر بسته دارای حداقل پنج سایز مختلف ناخن مشابه با سایز ناخن های طبیعی دست است. استفاده از این ناخن های مصنوعی بسیار ساده است به این صورت که با چسب به روی ناخن چسبیده می شود. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر، با سامانه رزرواسیون آنلاین بیونا همراه باشید.

ناخن مصنوعی چقدر دوام دارد؟

دوام و ماندگاری ناخن مصنوعی که روی ناخن ها قرار داده شده است ، به عوامل مختلفی بستگی دارد؛

·        جنس ناخن مصنوعی استفاده شده

·        چسب استفاده شده و قدرت چسبندگی آن

·        در معرض آب و فشار قرار گرفتن و ...

اگر انتخاب شما ناخن مصنوعی با کیفیت خوب باشد و به مقدار کافی چسب بزنید و دستتان زیاد در زیر آب یا تحت فشار قرار نگیرد ، ناخن مصنوعی تا دو هفته روی ناخن دوام می آورد و اگر ناخن مصنوعی جنس خوبی داشته باشد، بار ها می توانید از آن استفاده کنید. در واقع این مدل ناخن، بسته به نوع استفاده و شرایط، یک روزه تا چند روزه باشد.

ناخن مصنوعی اکریلیک

اگر بخواهیم قوی ترین ناخن مصنوعی را به شما معرفی کنیم، ناخن مصنوعی اکریلیک را انتخاب میکنیم. اکثر افراد از شکسته شدن لبه ناخن مصنوعی  گلایه می کنند و این موضوع باعث نارضایتی آنان می شود؛ حال اینکه در ناخن مصنوعی اکریلیک به این موضوع توجه ویژه ای شده و این نوع ناخن دارای لبه های محکمی است. اگر فعالیت هایی که در طول روز انجام می دهید اغلب با دست است، پیشنهاد می کنیم از این نوع ناخن مصنوعی استفاده کنید. این ناخن ها قیمت مقرون به صرفه ای دارند اما خوب است هر ۱۰ روز یک بار آن ها را ترمیم کنید. رزرواسیون بیونا شما را با انواع ناخن های مصنوعی آشنا میکند.

سامانه رزرواسیون بیونا

 ناخن مصنوعی ژله ای

نوع دیگری از ناخن های مصنوعی، ناخن مصنوعی ژله ای می باشد. این نوع ناخن در ساختار خود دارای اکریلیک است اما درون مایه آن به صورت ژله ای هست. برای محکم شدن این نوع ناخن پس از نصب، به آن اشعه فرابنفش تابیده می شود. ناخن مصنوعی ژله ای ظاهری طبیعی دارد و برای ترمیم آن معمولا از لاک مات استفاده می شود. درست است که رشد ناخن ها روی ناخن های مصنوعی اثر میگذارد، اما رشد ناخن، کمترین تاثیر را روی این نوع ناخن مصنوعی می گذارد.

ناخن مصنوعی ابریشمی(سیلک):

نوع دیگری از ناخن های مصنوعی، ناخن های مصنوعی ابریشمی می باشد. برای ساختن این نوع ناخن از ابریشم، کاغذ، کتان و فایبرگلاس استفاده می شود. اگر به مدل های ظریف علاقه دارید، این نوع ناخن مصنوعی را پیشنهاد می کنیم زیرا این نوع ناخن بسیار ظریف و باریک است. نصب این ناخن ها فرم خاص و متفاوتی را به دست ها می دهد. اگر در طول روز زیاد از دستانتان کار نمی کشید، ناخن مصنوعی ابریشمی می تواند گزینه مناسبی باشد. برای آشنایی بیشتر با رزرواسیون آنلاین بیونا همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب ناخن مصنوعی:

·  اولین نکته مهمی که در خرید ناخن مصنوعی باید مورد توجه قرار بگیرد، استحکام ناخن است. ناخنی که محکم باشد و به راحتی روی پوست نصب شود و با لاک تزئین شود.

· اگر ناخن مصنوعی را با روش کاشت استفاده می کنید حتما این نکته را باید در نظر بگیرید که قبل از نصب ناخن مصنوعی روی دست هایتان، ابتدا دست ها و ناخن هایتان را به خوبی بشویید و این را هم در نظر بگیرید که اگر از مواد مناسب و پاکیزه ای استفاده نشود، باعث به وجود آمدن انواع قارچ ها و عفونت ها می شود.

·  توجه کافی به نوع پوست خود داشته باشید. استفاده از انواع ناخن مصنوعی برای پوست هایی مناسب است که حساس نباشند و دارای زخم و ترک نباشند.

·    در هنگام خرید ناخن مصنوعی حتما به تعداد، ضد آب بودن آن و شرکت سازنده اش توجه کنید تا یک خرید خوب و رضایت بخش داشته باشید.رزرواسیون بیونا با افزایش آگاهی شما، انتخاب را برای شما آسان تر می کند.

نظرات

درج نظر