تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه و کاشت مژه

قیمت اکستنشن مژه

قیمت اکستنشن مژه

 

در این مقاله از سامانه رزرواسیون بیونا در مورد قیمت اکستنشن مژه صحبت خواهیم کرد و به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین رزرو آرایشگاه را انجام دهید. کاشت و اکستنشن مژه از جمله خدمات زیبایی و آرایشی محسوب می شود که محبوبیت زیادی در بین خانم ها دارد. از این سرویس زیبایی با دو هدف متفاوت استفاده می کنند. در اینجا ما بیشتر در مورد عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه خواهیم گفت، اما قبل از آن اطلاعاتی را در مورد خدمات کاشت و اکستنشن مژه در اختیارتان خواهیم گذاشت. در حالت کلی نوع خدمات علاوه بر تجربه و شهرت آرایشگر و اینکه در چه پکیج و توسط کدام آرایشگاه در کدامیک از محله ها انجام می‌شود را می توان از عوامل مهم بر قیمت اکستنشن مژه بانوان در نظر گرفت. گاهی اوقات بانوان برای شرکت در مهمانی‌های بزرگ از اکستنشن مژه استفاده می‌کنند. در این روش مژه مصنوعی توسط آرایشگر و به وسیله ی چسب مژه به مژه ‌های شخص چسبانده می‌شود. قیمت اکستنشن مژه به متریالی که در حین کار استفاده شده بستگی دارد. واضح است که هرچه از متریال با کیفیت‌ بالاتری استفاده شود، قیمت اکستنشن مژه یا کاشت، افزایش بیشتری خواهد داشت. می توان گفت ماندگاری اکستنشن مژه حدودا بین ۲ تا ۴ ماه می باشد. البته اگر مراقبت بیشتری از مژه مصنوعی صورت بگیرد، ممکن است گاهی اوقات تا ۶ ماه دوام بیاورند.

 

عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه و کاشت مژه

 

در این بخش از مقاله ی سامانه رزرو آرایشگاه بیونا قصد داریم عواملی که بر قیمت اکستنشن مژه تاثیر گذار هستند را مورد بررسی قرار دهیم. بنابراین توجه داشته باشید که اگر با مبالغ کم یا زیاد برای این خدمات زیبایی مواجه شدید، دلیل و علت آن را به خوبی بدانید:

 

کیفیت مواد و نرخ قیمت اکستنشن مژه و کاشت مژه

 

کیفیت مواد استفاده شده در خدمات زیبایی، پای ثابت فاکتورهای مهم در محاسبه قیمت نهایی خدمات زیبایی می باشد. هرچه مواد کیفیت‌ بالاتری برای این کارها داشته باشند، نرخ قیمت کاشت مژه و قیمت اکستنشن مژه نیز افزایش پیدا می کند. البته نکته مهمی که نباید فراموش کرد این است که مواد باکیفیت در زیبایی و ماندگاری کار بسیار تاثیر مهمی دارند.

 

سامانه رزرواسیون بیونا

هزینه کاشت مژه 6 ماهه و کاشت مژه دائمی

 

برای کاشت مژه 6 ماهه، آرایشگر حتما باید یک چسب مژه خاص مورد استفاده قرار بگیرد. این نوع چسب‌ها بسیار مرغوب می باشند و بدون ایجاد حساسیت، ماندگاری مژه‌های کاشته شده را برای فرد افزایش می‌دهند.

خوب است بدانید که اگر اهل مراقبت هستید، هم کاشت و هم اکستنشن مژه دوام چندماهه و خوبی دارند؛ اما اگر برعکس است، می‌توانید از کاشت مژه 6 ماهه یا کاشت مژه دائمی استفاده کنید و خیال خود را راحت کنید. واضح است که هزینه کاشت مژه دائمی از کاشت آن به صورت چند ماه هزینه کمتری دارد.

 

دریافت خدمات در کلینیک و سالن‌های زیبایی

 

یکی دیگر از مواردی که بر هزینه اکستنشن مژه و کاشت آن تاثیر دارد، خود سالن زیبایی می باشد که این خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد. به طور کلی، نرخ قیمت اکستنشن مژه و کاشت مژه در کلینیک‌های زیبایی از سالن های زیبایی بیشتر است. این سالن های زیبایی اکثرا تجهیزات پیشرفته‌ تری دارند، و خدمات زیبایی را با کمترین عوارض ارائه می‌دهند. البته خوب است بدانید هزینه ‌ها در کلینیک‌های زیبایی مختلف نیز با توجه به موقعیت آنها، سابقه پزشک و تجهیزات آنها متفاوت می باشد. با این حال، سالن‌های زیبایی که از تجهیزات مناسب تری استفاده می‌کنند و در شهرهای بزرگ و محله‌هایی با موقعیت مناسب قرار دارند، مبلغ بیشتری را برای نرخ قیمت اکستنشن مژه و هزینه کاشت مژه در مقایسه با سالن‌های معمولی‌تر دریافت می‌کنند.

 

سایر عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه و کاشت

 

در این بخش از مقاله ی سامانه رزرواسیون بیونا، درباره سایر عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه صحبت خواهیم کرد و با بالا بردن آگاهی شما، بهترین رزرو آرایشگاه را برای شما انجام خواهیم داد. امیدواریم این مقاله از سامانه  رزرو آرایشگاه بیونا برای شما مفید واقع شده باشد.

·         مدل کاشت یا اکستنشن مژه: همانند اختلاف هزینه که در بین کاشت مژه دائمی و کاشت مژه 6 ماهه وجود دارد، انواع اکستنشن مژه نیز هزینه‌های مختلفی دارند. برای مثال قیمت اکستنشن مژه والیوم اکثرا بالاتر از سایر اکستنشن های مژه است؛ و اگر بخواهید نتیجه پرپشت‌تر باشد، قیمت بیشتر هم می‌شود.

·         خدمات جانبی: اگر پیش از انجام کاشت و اکستنشن مژه به خدمات دیگری نیاز داشته باشید (مثلا ریموو کاشت مژه)، مبلغ معینی به فاکتور شما اضافه می‌ گردد.

نظرات

درج نظر