تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

عوامل اثرگذار بر قیمت لمینت مژه چیست؟

قیمت لمینت مژه

عوامل اثرگذار بر قیمت لمینت مژه چیست؟

 

چشم‌ یکی از عناصر اثرگذار و پر اهمیت برای زیبایی صورت است. بنابراین خانم‌ها معمولا زمان زیادی را صرف آرایش چشم‌هایشان می‌کنند. یکی از روش‌‌های پرطرفدار در این روز ها برای زیباتر کردن مژه ها، لمینت مژه است. با انجام لمینت، چشم هایی با مژه های کلفت و پرپشت و بلندتر خواهید داشت و در نتیجه چشم هایتان درشت تر و برجسته تر دیده خواهد شد. در این روش با بکارگیری مواد گوناگون معدنی و مقوی، مژه ها را تقویت می کنند و بدون نیاز به کاشت مژه، مژه ها بلند و خوش حالت می شود. این مقاله از سایت رزرو آرایشگاه بیونا به عوامل اثر گذار در قیمت لمینت مژه و نکات مهمی درباره آن پرداخته است.

 

مواد بکار رفته در لمینت مژه

 

در لمینت مژه به طور کلی، به دلیل استفاده از مواد گران قیمت ، هزینه پرداختی بالا است . به همین دلیل کیفیت ، مقدار و برند مواد بکار رفته در این روش، یکی از فاکتور های اثر گذار در قیمت لمینت مژه است. بدیهی است که مواد مرغوب و با اثرگذاری بالا، هزینه بالاتری خواهد داشت. سرم مخصوص لمینت مژه برای سفت شدن مژه ها، رنگ مژه و کراتینی که برای ضخیم شدن مژه موادی هستند که برای لمینت مژه استفاده می شود. کیفیت مناسب این مواد در قیمت لمینت مژه اثر گذار است.

 

تفاوت قیمت لمینت مژه و لیفت مژه

 

هر چند این دو روش ممکن است بسیار شبیه به هم باشد و این دو باهم اشتباه گرفته شوند. البته که در هر دو روش مژه ها بالا کشیده می شوند. اما تفاوت این دو روش در این است که لمینت ضخامت و بلندی مژه را بیشتر می کند ولی لیفت مژه علاوه بر بیشتر کردن ضخامت مژه ها و بلند تر کردن آن ها، مژه ها را فر می کند. اگر می خواهید دو روش را باهم انجام دهید بهتر است در ابتدا لیفت مژه را انجام دهید و پس از گذشت دو روز لمینت مژه را انجام دهید. اما دقت کنید که دو روش را در یک روز انجام ندهید. اگر لمینت مژه را قبلا انجام داده شده است، امکان لیفت مژه وجود ندارد؛ زیرا مواد لمینت مژه را خشک می کند و ترکیب کردن مواد لمینت با مواد لیفت باعث از بین رفتن لمینت مژه می شود.

سامانه رزرواسیون بیونا

عوارض جانبی در صورت پایین بودن قیمت لمینت مژه

 

ممکن است قیمت لمینت مژه در یک سالن یا کلینیک پایین باشد و شما را فریب دهد اما توجه کنید که قیمت پایین بیش از حد، کیفیت نامناسب مواد مصرفی و نتیجه نهایی نامناسب را به دنبال خواهد داشت. از آن جایی که چشم ها و پلک ها ناحیه حساسی هستند در صورت انجام غیر اصولی لمینت مژه، ممکن است حتی خطرات و عوارض زیادی  برای چشم ها و مژه ها داشته باشد. برخی عوارضی که ممکن است ایجاد شود شامل؛ خارش پوست اطراف چشم، ریزش مژه ها و قرمزی چشم . بنابراین دقت کنید که به مراکز زیبایی معتبر و افراد ماهر در این زمینه مراجعه کنید. رعایت اصول بهداشتی از دیگر موارد مهمی است که در انتخاب مرکز زیبایی باید به آن توجه کرد. در صورت عدم رعایت بهداشت امکان مواجه با مشکلات عفونی چشم بسیار زیاد خواهد بود.

 

روش های جایگزین، بدون نیاز به پرداخت قیمت لمینت مژه

 

هر چند راه های زیادی برای پرپشت و بلند نشان دادن مژه ها وجود دارد اما بیشتر روش ها مدت زمان کوتاهی اثر می گذارند، در صورتی که لمینت مژه تاثیر بلند مدت دارد. با این حال برخی افراد به علت آلرژی یا حساسیتی که به مواد لمینت مژه دارند، نمی توانند از این روش برای زیباسازی مژه های خود استفاده کنند. در این بخش از مقاله رزرو آرایشگاه بیونا به روش های جایگزین لمینت پرداخته ایم. مهم ترین دلیلی که باعث می شود مژه های بلند و شاداب داشته باشید، مراقبت روزانه از مژه هاست. هر شب قبل از خواب، آرایش چشم ها را به طور کامل پاک کنید و سعی کنید آنها را با برس مخصوص مرتب کنید . در این حالت مژه ها در طول شب استراحت کرده و زیبا و سالم می مانند. همچنین استفاده از فرمژه و ریمل فر کننده کمک می کند تا مژه هایتان را حالت دهید و زیبا تر کنید.

نظرات

درج نظر