تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

عوارض کاشت مژه

کاشت مژه

کاشت مژه

 

امروزه داشتن موها و مژه های پر پشت از مسائل مهم برای خانم ها شده است و بسیاری به دنبال راه کار هایی هستند که این نواقص را برطرف کنند ولی از عوارض کاشت مژه خبر ندارند . یکی از این کار ها کاشت مژه می باشد. با پیشرفت کردن علم و تکلونوژی روش های بسیار زیادی برای حل مشکل کم پشتی مژه ها ایجاد شده است که کاشت ابرو ، کاشت مو و کاشت مژه یکی از این بهترین روش ها می باشد . برای پرپشت نشان دادن و زیبا تر کردن مژه ها روش دیگری به نام اکستنشن نیز وجود دارد که نسبت به کاشت مژه راحت تر و در دسترس تر می باشد. در این مقاله از سامانه رزرواسیون آرایشگاه بیونا قصد داریم شما را با عوارض کاشت مژه آشنا کنیم و در نهایت بهترین رزرو آرایشگاه را برای شما انجام دهیم؛ پس با ما همراه باشید .

سامانه رزرواسیون بیونا

عوارض کاشت مژه

 

در این بخش از مقاله ی سامانه رزرو آرایشگاه بیونا قصد داریم به جزئیات عوارض کاشت مژه بپردازیم.

انجام کاشت مژه عواقب بسیار زیادی را برای افراد دارد که در ادامه به بعضی از آن ها اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه باشید .

حساسیت از عوارض کاشت مژه است : خوب است بدانید علاوه بر این که مژه های مصنوعی دارای یک سری فلزات سمی و نگهدارنده مواد شیمیایی هستند، چسب مژه نیز دارای موادی به نام لاتکس می باشد که مژه را روی پلک فرد نگه می دارد و این مواد حساسیت زا می باشند . اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به لاتکس حساسیت دارید ضروری است قبل از اقدام به کاشت مژه به کلینیک های آلرژی مراجعه کنید تا تست های تشخیص حساسیت برای شما مشخص شود که آیا شما به این مواد حساسیت دارید یا خیر. برای دانستن دیگر عوارض کاشت مژه با سامانه رزرواسیون بیونا همراه باشید.

 

ریزش مژه ها یکی دیگر از عوارض کاشت مژه می باشد :  توصیه ما به شما  این است که برای جبران این کم پشتی ها و برای زیباتر نشان دادن آنها از روش های خطرناکی مانند قرار دادن مژه مصنوعی و کاشت مژه استفاده نکنید و از روش های ارزان و راحت تر مانند ریمل استفاده کنید . با انجام کاشت مژه پیاز مژه فشار زیادی  را تحمل می کند و ممکن است که شخص مژه های خود را برای همیشه از دست بدهد .

 

بسیاری از بانوان برای انجام این کاشت مژه به آرایشگاه های مختلف مراجعه می کنند اما دانستن این نکته ضروری است که آرایشگر ها هرگز برای شما کاشت مژه انجام نمی دهند و مژه های مصنوعی را با یک سری چسب های مقاوم تر و محکم تر برای شما نصب می کنند که چسباندن مژه توسط آرایشگر ها به دلیل تعداد بالای تک مژه ها و استحکام بیشتر چسب فشار بسیار زیادی به پلک های شخص وارد می شود که ممکن است بعد از مدتی سبب ریزش مژه ها شود . اگر قصد دارید کاشت مژه انجام دهید، بهتر است برای کاشت مژه های خود به یک متخصص پوست مراجعه کنید . در ادامه این مقاله از سامانه رزرو آرایشگاه بیونا به بعضی از عوارض کاشت مژه اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید .

 

ایجاد حساسیت به چسب اکستنشن

 

·         به مرور عمل کاشت مژه باعث فرسایش سطح داخلی پلک شده و می تواند موجب آسیب دائمی به مژه ها شود

·         تحریک و قرمزی چشم

·         التهاب و تورم چشم و دور چشم

·         بعضی از رنگ های مژه ها می توانند باعث نابینایی افراد شوند.

·         ریختن، شکستن و نازک شدن مژه های طبیعی فرد

 

عوارض جانبی کاشت مژه

 

چسب هایی که برای کاشت مژه برای بانوان استفاده می شوند، شامل یک سری مواد تشکیل دهنده ای هستند که دلیل اصلی تحریک چشم ها می باشند . در واکنش به یک ماده شیمیایی مورد استفاده در طول انجام فرآیند کاشت مژه ممکن است که دو تا سه روز طول بکشد تا عوارض کاشت مژه برای شما ایجاد شود . چشم های پر از خون ، سوزش، خارش، درد، قرمزی و التهاب چشم یا پلک و تورم که ممکن است شدید باشد از عوارض جانبی کاشت مژه هستند. فرمالدئید، لاتکس، آدامس سلولز، سیانو اکریلات و اسید بنزوئیک برخی از مواد تشکیل دهنده چسب های پلاستیکی مژه می باشند . افرادی که به این چسب ها حساسیت دارند حتما باید از متخصص کاشت مژه بخواهند که از چسب دیگری استفاده کند که حاوی فرمالدئید نباشد .امیدوارم این مقاله از سامانه رزرواسیون آرایشگاه بیونا برای شما مفید واقع شده باشد و بتوانید بهترین رزرواسیون آرایشگاه را با بیونا تجربه کنید.

نظرات

درج نظر