تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

طراحی ناخن و انواع طرح ناخن زیبا

طرح ناخن زیبا

طراحی ناخن و انواع طرح ناخن زیبا

 

طراحی روی ناخن امروزه به یک هنر آرایشگری تبدیل شده و زیبایی دست ها مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است. به گونه ای که سالن های مخصوص ناخن بسیار زیاد شده و هنر کاشت و دیزاین ناخن جزو زیر شاخه های آرایشگری پردرآمد به حساب می آید. به کمک طراحی ناخن و مدل های جدید و بروز می توانید به دوستانتان زیبایی ببخشید و با کمی خلاقیت، طرح های فوق العاده ای روی ناخن هایتان ایجاد کنید. البته که برای پیاده سازی یک طرح ناخن زیبا، داشتن مهارت خوب و کافی بسیار مهم است اما در این مقاله از سایت رزرواسیون آنلاین بیونا چند روش و تکنیک آسان برای شما معرفی می کنیم که حتی اگر در دیزاین ناخن مهارت کافی نداشته باشید نیز بتوانید ناخن های شیک و جذابی داشته باشید.

 

دیزاین ماربل

 

از پرطرفدار ترین طرح ناخن زیبا، به طرح ماربل یا مرمری می توان اشاره کرد که علاوه بر سادگی، زیبایی خاصی به ناخن های شما می دهد. با مقاله سایت رزرواسیون آنلاین بیونا همراه باشید تا تکنیک هایی را برای طراحی مدل ماربل به شما ارائه دهیم. روش طراحی واتر ماربل یکی از ساده ترین تکنیک ها برای پیاده سازی دیزاین ماربل است. ابتدا یک کاسه را پر از آب ولرم کنید. داخل آب کمی الکل اسپری کنید. چند رنگ لاک رقیق انتخاب کرده و یک قطره از لاک را در ظرف بچکانید و منتظر بمانید تا کمی پخش شود. سپس رنگ های بعدی را نیز می چکانیم. به کمک یک خلال دندان رنگ ها را پخش کنید و طرح ها و خطوطی را ایجاد کنید. در نهایت انگشتتان را در ظرف آب فرو کنید تا طرح روی صدف ناخن تان بیفتد. رنگ های اضافی دور ناخن را تمیز کنید و از یک تاپ کت ناخن برا کاور سطح آن استفاده کنید.

 

طراحی شوگر افکت

 

تکنیک شوگر افکت یکی از انواع روش های نوین برای طراحی ناخن می باشد. در این تکنیک از نوعی پودر مخملی، که شبیه شکر است استفاده می کنند و این پودر به ناخن، حالت برجسته و درخشان می بخشد. پودر شوگر در رنگ های متنوع در بازار موجود است و می توانید طبق استایل و سلیقه خود آن را تهیه کنید. البته این تکنیک برای افرادی مناسب است که ترمیم به موقع انجام می دهند چون پودر شوگر، ماندگاری زیادی ندارد و پس از مدتی تغییر رنگ می دهد. پس از زیرسازی اولیه که روی ناخن انجام می شود، یک لایه لاک ژل یا لاک معمولی باید زده شود. سپس روی همان لاکی که هنوز خشک نشده، و با هر طرح دلخواه، پودر شوگر را بریزید. پس از خشک شدن ناخن، با یک برس ناخن خود را تمیز کنید تا اضافه های پودر پاک شود.

سامانه رزرواسیون بیونا

طرح بیبی بومر برای ناخن

 

یکی دیگر از روش های ایجاد کردن طرح ناخن زیبا استفاده از تکنیک بیبی بومر است. در این روش تنها دو رنگ به کار میرود که به صورت ژلیش، کاشت اکریلیک یا کاشت پودری می توان پیاده سازی کرد. اگر چه در کاشت بیبی بومر می توان از هر رنگ استفاده کرد اما هر چه تفاوت و کنتراست بین آن دو رنگ بیشتر باشد، جلوه بهتر و زیباتری خواهد داشت. این روز ها ترکیب سفید گچی همراه با  رنگ هلویی بسیار متداول شده به طوری که حدود یک سوم لبه ی ناخن را به رنگ سفید در می آورند و در دو سوم باقی مانده رنگ هلویی یا صورتی به کار می رود. گاهی اوقات از نگین اتریشی برای جذابیت بیشتر این طرح ناخن زیبا استفاده می شود.

 

طراحی ناخن با پودر کروم یا آینه ای

 

 به کمک پودر کروم می توانید به راحتی خودتان در منزل ناخن های زیبا طراحی کنید. در این طرح ناخن زیبا، حالت فلزی و براق روی ناخنتان ایجاد می شود. ابتدا یک لایه بیس کت روی ناخن بزنید تا استحکام و سلامت آن حفظ شود. سپس یک لایه لاک ژل بزنید. اجازه دهید تا خشک شود یا ناخن های خود را درون دستگاه یو وی بگذارید تا سریع تر خشک شود. دوباره یک لایه دیگر بیس کت بزنید و به وسیله اپلیکاتور پودر کروم یا هولوگرام دلخواه خود را روی  ناخن ها بزنید و با یک براش پودر های اضافی را پاک کنید تا ناخن ها براق و درخشان شوند. برای ماندگاری بیشتر این طرح زیبا، با یک تاپ کت ناخن ها را بپوشانید.

نظرات

درج نظر