تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

رنگ موی سال 1401 همراه با ایده های جذاب

رنگ موی سال

رنگ موی سال 1401 همراه با ایده های جذاب

هر سال ترند های جدیدی برای رنگ لباس، ناخن و رنگ مو معرفی می شود و کسانی که اهل مد هستند و خیلی به این موضوع اهمیت می دهند از این ترند ها استفاده می کنند تا ظاهرشان را تغییر دهند. در ادامه می توان  اشاره کرد که امسال رنگ های تیره هم مد شده است و مد نظر خانم ها قرار می گیرد.

زیباترین رنگ موهای 1401 از نظر سامانه آنلاین بیونا

1-رنگ قهوه ای

رنگ موی قهوه ای یکی از جذاب ترین رنگ مو ها به حساب می آید که هیچ وقت قدیمی نمی شود و همیشه توجه خانم ها را به خود جلب کرده و امسال هم یعنی سال 1401 به عنوان رنگ سال معرفی شده است. این رنگ مو را بدون دکلره کردن می توانید بر روی موهای خود بگذارید. با امتحان کردن این رنگ، می توانید جذاب تر از همیشه باشید و زیبایی فوق العاده به صورتتان ببخشید.

2- بلوند روشن

رنگ های زرد و بلوند روشن از رنگ هایی به شمار می آیند که امسال وارد بازار شده و در میان بازیگران و افراد معروف محبوبیت پیدا کرده است. با این رنگ می توانید چهره خود را تغییر داده و زیبایی مو های خود را چند برابر کنید و لذت ببرید. رنگ بلوند معمولا در بین اروپاییان بسیار رواج داشته و شما نیز می توانید این نوع رنگ مو را تجربه کنید.

3-رنگ قرمز قهوه ای

سایه های قرمز و قهوه ای تیره از پرطرفدارترین رنگ مو های عید سال 1401 به شما می آید. پس سامانه رزرواسیون بیونا به شما پیشنهاد می کند که برای زیبایی خود و بهتر شدن رنگ مو های خود از رنگ قرمز قهوه ای استفاده کنید. کسانی که به رنگ مو های فانتزی علاقه مند هستند می توانند رنگ قرمز مایل به قهوه ای را امتحان کنند. مطمئن باشید خوشتان می آید.

4- بلوند کره ای

رنگ موی کره ای یکی از شیک ترین و زیباترین رنگ مو در دنیای امروزی و مدرن به حساب می آید. اگر شما عاشق تنوع هستید به شما توصیه می شود از این رنگ مو استفاده کنید. شما می توانید در مهمانی های خودتان بر روی این رنگ مو حساب کنید، چرا که در سال 1401 بسیاری از سلبریتی ها و افراد معروف این نوع رنگ مو را ترجیح داده اند.

سامانه رزرواسیون بیونا

5-رنگ موی دارچینی

رنگ موی دارچینی که مایل به رنگ مسی است یکی دیگر از رنگ های جدید و محبوب امسال محسوب می شود.  از این رنگ می توانید به صورت تک رنگ، هایلایت یا بالیاژ استفاده کنید. شاید این رنگ مو را چند دهه پیش بزرگان ما دیده باشند، اما جالب اینجاست که این رنگ مو دوباره جای خود را میان تاپ 10 رنگ های موی سال 1401 پیدا کرده و قصد دارد در این بازار رقابتی قدرت نمایی کند. شما نیز اگر اهل تنوع هستید، پیشنهاد می کنیم که حتما این نوع رنگ مو را امتحان کنید.

6-رنگ موی کنفی

یکی دیگر از رنگ هایی که امسال انتخاب و رونمایی شده رنگ موی کنفی است. از این رنگ برای روشن کردن مو استفاده می شود. کنفی از رنگ های دودی، طلایی و کرم تشکیل شده است و رنگ خاصی را بوجود می آورد. شما نیز اگر خاص پسند هستید حتما می توانید بر روی این رنگ مو حساب باز کنید.

7-بیبی لایت

بیبی لایت تکنیکی برای هایلایت کردن مو است که در این روش از لایت هایی که بسیار ظریف و رنگ روشنی دارند استفاده می شود. رنگ این لایت ها را به گونه ای انتخاب می کنند که تفاوت زیادی با رنگ زمینه نداشته باشد و فقط تغییر جزئی و ظریفی در مو ها ایجاد کند. این نوع رنگ مو نیز مورد پسند بسیاری از بانوانی است که به مد و جذابیت علاقه دارند.

8-رنگ خاکستری

رنگ موی خاکستری امسال وارد لیست مو های سال شده است. این رنگ را با استفاده از دکلره پایه 10 می توان روی موها گذاشت و از این رنگ لذت برد. جذابیت این نوع رنگ باعث شده تا جزو 10 رنگ موی مورد علاقه مردم شود.

9-رنگ موی شیر نسکافه ای

رنگ مو شیر نسکافه ای  برای افرادی که پوست سرد دارند، بهترین گزینه است. شیر نسکافه ای ذاتا رنگ جذابی به مو های شما میبخشد و باعث خوش فرم دیده شدن موهایتان می شود.

10-رنگ موی پلاتینه شیک

 

یکی دیگر از رنگ مو هایی که می تواند تغییرات چشمگیری در ظاهر شما ایجاد کند، رنگ موی پلاتینه است. این رنگ چهره و استایل فوق العاده ای به بانوان می دهد و موهای شما را بسیار طبیعی تر و جذاب تر نمایان می کند.

سامانه رزرواسیون بیونا از توجه شما مخاطبین عزیز برای مطالعه این مقاله تشکر لازم را دارد. ما در این سامانه سعی کردیم تا شما را با رنگ موی سال 1401 آشنا کنیم و امیدواریم توانسته باشیم شما را یک قدم به جذابیت نزدیک تر کنیم.

نظرات

درج نظر