تجربه سادگی تمام تر و رزرواسیون سریع

رزرواسیون بیونا

جزییات

  • خانه
  • جزییات مجله زیبایی

به طور کلی گریم صورت چیست؟

گریم صورت

به طور کلی گریم صورت چیست؟

زمانی که بخواهیم به ویژگی های طبیعی چهره تاکید کرده و زیبایی های صورت را برجسته کنیم از تکنیک های سایه روشن استفاده می کنیم که به این کار گریم صورت گفته می شود. به وسیله گریم می توان ایرادات و نواقص صورت را پوشاند و آن ها را برطرف کرد. برای مثال با گریم می توان بینی را کوچکتر و یا چشم ها را کشیده تر و درشت تر نشان داد. برای همین امروزه گریم به یکی از مقدمات لازم برای مراسمات و مهمانی های مهم تبدیل شده است. نکته قابل توجه در گریم صورت استفاده از تکنیک های صحیح و بکارگیری ابزار های مناسب است. در این مقاله از سایت رزرواسیون بیونا قصد داریم به گریم صورت دخترانه و نکاتی درباره آن اشاره کنیم.

گریم صورت دخترانه

دخترانی که به زیبایی و آراستگی ظاهر خود اهمیت می دهند، معمولا استفاده از گریم های ملایم و دخترانه را ترجیح می دهند. اولین ویژگی گریم صورت دخترانه، ملایم بودن آن است یعنی این نوع گریم اصلا غلیظ نبوده و از رنگ های جیغ عموما استفاده نمی شود. برای گریم صورت دخترانه بهتر است، آرایش همه اجزای صورت با هم تناسب داشته باشد. حفظ طبیعی بودن چهره از ویژگی های مهم گریم صورت دخترانه است. برای دانستن نکات و مطالب در رابطه با این موضوع پیشنهاد می کنیم با سایت رزرواسیون آنلاین بیونا همراه باشید.

تفاوت آرایش و گریم صورت دخترانه

 

اگر بخواهیم به تفاوت آرایش و گریم بپردازیم باید تفاوت های آن ها را به چند دسته تقسیم کنیم. اولین مورد، مواد مورد استفاده در آرایش و گریم است. مواد و وسایل آرایشی تنوع رنگی بسیاری دارد و شامل رژ های رنگی، سایه ها و رژگونه های رنگی هست. اما در گریم لوازم و مواد بکار رفته رنگ های مشابه پوست را داراست. نتیجه نهایی در آرایش و گریم صورت دخترانه نیز متفاوت خواهد شد. در گریم تغییر فرم صورت، حالت بینی، برجسته کردن استخوان های گونه و فک دیده می شود اما تاکید آرایش به تغییر مبنای صورت و چهره نیست و بیشتر روی رنگ دهی به چهره تمرکز دارد.

سامانه رزرواسیون بیونا

گریم انواع صورت

از مهم ترین بخش های گریم صورت دخترانه، تشخیص نوع پوست است. مواد و وسایل مورد نیاز برای هر نوع از پوست متفاوت است. اگر پوست شما چربی است، قبل از گریم باید چربی اضافی پوست شما از بین برود، برای این کار به وسیله الکل، آب یا شیر پاک کن انجام می شود. اگر پوست خشکی دارید، برای جذب بهتر مواد باید آبرسان و بخورهای آبرسان به کار برده شود. زیرا در غیر این صورت کرم ها و مواد روی صورت، پوسته پوسته می ماند. بهترین نوع پوست برای گریم صورت دخترانه، صورت معمولی است و عموما با گذاشتن ماسک، پوست آماده گریم می شود. پوست مختلط از سخت ترین نوع پوست ها برای آماده سازی گریم است زیرا در پوست مختلط، بینی و پیشانی چرب است و گونه ها خشک هستند، و برای ناحیه های خشک صورت، و چرب باید آماده سازی متفاوتی انجام داد.

 

محصولات و ابزار لازم برای گریم صورت دخترانه

لوازم مورد استفاده در گریم صورت دخترانه دارای طیف بسیار وسیعی می باشند بنابراین با شناخت درست از آن ها، براساس نیاز خود وسایل و ابزار مناسبی را تهیه کنید. محصولات موجود در بازار به چند دسته تقسیم می شوند؛ شامل محصولات زیر سازی گریم، مواد و ابزار لازم برای گریم چشم ها و ابزار لازم برای آرایش لب ها. مهم ترین ابزار مورد استفاده در گریم براش ها در اندازه مختلف است که به کمک انواع آن ها، مواد گریم را روی صورت می توان پخش کرد.

مراحل گریم صورت دخترانه ساده

برای یک گریم طبیعی و دخترانه پیشنهاد میکنیم، مطابق مراحل زیر عمل کنید. ابتدا از کانتور تیره برای برجسته کردن گونه یا تیره کردن دو طرف پیشانی و همچنین در دو طرف تیغه بینی برای کوتاه تر نشان دادن بینی می توانید استفاده کنید. سپس به کمک یک اسفنج به طور ضربه ای، تمام خطوطی که توسط کانتور کشیده اید را محو کنید. البته اگر اسفنج نداشتید به کمک انگشتان هم می توانید این کار را انجام دهید. به وسیله کانسیلر زیر چشم ها، بین ابرو و گونه ها را هایلایت کنید و در نهایت با اسفنج هایلایت ها را نیز روی صورت پخش کرده و برای ماندگاری بیشتر از پودر فیکس استفاده کنید.

نظرات

درج نظر